Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotetiedot tuotteen ominaisuuksista.
Jos olet kiinnostunut ostamaan AD8300ARZ-REEL, lähetä meille sähköpostia.
sales@besenchips.com
myyntitiimimme vastaa sinulle 24 tunnin kuluessa
| Jännite - Supply, Digital: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Jännite - Supply, Analog: | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Toimittaja Device Package: | 8-SOIC |
| asettumisaika: | 14µs (Typ) |
| Sarja: | - |
| Viite Tyyppi: | Internal |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Voltage - Buffered |
| Muut nimet: | AD8300ARZ-REEL-ND AD8300ARZ-REELTR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| D / A-muuntimien määrä: | 1 |
| Lukumäärä Bits: | 12 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 7 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila: | Lead free / RoHS Compliant |
| INL / DNL (LSB): | ±0.5, ±0.5 |
| Differentiaaliulostulo: | No |
| Yksityiskohtainen kuvaus: | 12 Bit Digital to Analog Converter 1 8-SOIC |
| data Interface: | SPI, DSP |
| Perusosan osanumero: | AD8300 |
| Arkkitehtuuri: | R-2R |
| Email: |