Изображенията са само за справка.
Вижте спецификациите на продукта за подробности за продукта.
Ако желаете да закупите AD8300ARZ-REEL, просто ни пишете.
sales@besenchips.com
нашият екип по продажбите ще ви отговори в рамките на 24 часа
| Напрежение - доставка, цифров: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Напрежение - доставка, аналогов: | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Пакет на доставчик на устройства: | 8-SOIC |
| Време за уреждане: | 14µs (Typ) |
| серия: | - |
| Референтен тип: | Internal |
| Опаковка: | Tape & Reel (TR) |
| Пакет / касета: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Тип на изхода: | Voltage - Buffered |
| Други имена: | AD8300ARZ-REEL-ND AD8300ARZ-REELTR |
| Работна температура: | -40°C ~ 85°C |
| Брой D / A конвертори: | 1 |
| Брой битове: | 12 |
| Тип монтаж: | Surface Mount |
| Ниво на чувствителност към влага (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Производител Стандартно време за доставка: | 7 Weeks |
| Статус за свободно състояние / състояние на RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| INL / DNL (LSB): | ±0.5, ±0.5 |
| Диференциален изход: | No |
| Подробно описание: | 12 Bit Digital to Analog Converter 1 8-SOIC |
| Интерфейс на данните: | SPI, DSP |
| Номер на базовата част: | AD8300 |
| архитектура: | R-2R |
| Email: |