Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
If you are interested to buy NC7SZ384M5X,Just Email us.
sales@besenchips.com
our sales team will reply you within 24 hours
| Voltage Supply Source: | Single Supply |
|---|---|
| Voltage - Supply: | 4 V ~ 5.5 V |
| Type: | Bus Switch |
| Supplier Device Package: | SOT-23-5 |
| Series: | 7SZ |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | SC-74A, SOT-753 |
| Other Names: | NC7SZ384M5XTR |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Independent Circuits: | 1 |
| Detailed Description: | Bus Switch 1 x 1:1 SOT-23-5 |
| Current - Output High, Low: | - |
| Circuit: | 1 x 1:1 |
| Base Part Number: | 7SZ384 |
| Email: |