Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
If you are interested to buy MC100LVEL38DWR2G,Just Email us.
sales@besenchips.com
our sales team will reply you within 24 hours
| Voltage - Supply: | 3 V ~ 3.8 V |
|---|---|
| Type: | Clock Generator |
| Supplier Device Package: | 20-SOIC |
| Series: | 100LVEL |
| Ratio - Input:Output: | 1:4 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| PLL: | No |
| Output: | ECL |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 35 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | HSTL, NECL, PECL |
| Frequency - Max: | 1.2GHz |
| Divider/Multiplier: | Yes/No |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Base Part Number: | MC100LVEL38 |
| Email: |