Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
If you are interested to buy AT45DB321E-MHF-T,Just Email us.
sales@besenchips.com
our sales team will reply you within 24 hours
| Write Cycle Time - Word, Page: | 8µs, 4ms |
|---|---|
| Voltage - Supply: | 2.3 V ~ 3.6 V |
| Technology: | FLASH |
| Supplier Device Package: | 8-UDFN (5x6) |
| Series: | - |
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Package / Case: | 8-UDFN Exposed Pad |
| Other Names: | 1265-1095-1 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TC) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Memory Type: | Non-Volatile |
| Memory Size: | 32Mb (528 Bytes x 8192 pages) |
| Memory Interface: | SPI |
| Memory Format: | FLASH |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | FLASH Memory IC 32Mb (528 Bytes x 8192 pages) SPI 85MHz 8-UDFN (5x6) |
| Clock Frequency: | 85MHz |
| Email: |